web programlama
sitenizi işlevsel hale getirin
Web program, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istenildiği an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncellenme işleminin yapılmasını sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla oluşur. Bu tip siteler sınırsız sayıda sayfa üretebilecek şekilde tasarlanır. Web programlama aracılığıyla gireceğiniz veriler otomatik şekilde sitede belirlenen yerini alır. Girdiğiniz veriye göre sayfa sayısı çoğalır veya azalır. Web programlarının kullanıldığı sitede herhangi bir programcı ya da web site tasarımcısına ihtiyaç duymazsınız, sitenizin içeriklerini siz yönetirsiniz. Böylece sitenizin gerçek sahibi siz olursunuz.

nedir-

Web programlamalar size özeldir. Çünkü web programlamalar firmanıza özel yazılır. Bu sayede site görseli de size özgü olur. Böylece web siteniz sıradanlıktan kurtulur. Sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere kodlandıkları için öğrenmesi, uygulanması ve değiştirilmesi kolaydır. Hazırlanan web programlamada değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu rahatlıkla yapılabilir. Çünkü web programınız ekibimiz tarafından sıfırdan yazılır, dolayısıyla koda basit bir şekilde müdahale edebiliriz. Ayrıca yaptığımız web programlamanızı, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Yani bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veri tabanından veri çekebilir. Bu da sizi kayıt girme işinden kurtarır.

Bir web programlaması mutlaka web sitesinin bir parçası olmak zorunda değildir. Yazılan bazı uygulamalar farklı bir isim altında firmanın web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bazen de sadece şirket bünyesindeki çalışanların kullanacağı web programı lokal bir bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir.
mecrency aslında?