mecrency
mecrency, vizyon ve misyon

meg creative agency

2019 yılında genç girişimciler tarafından kurulan bir yaratıcılık ajansıdır. şöyle düşünün; diyelim ki bir işletme kurdunuz ve kurduğunuz işletme için gerekli olan matbu ürünler, web sitesi, veri tabanlı programlar ve promosyon ürünleri için tek tek farklı firmalarla görüşmeniz gerekiyor.

işte biz her birini siz kendinizi fazla yormayın diye hesaplı ve kaliteli olarak sizlere sunmayı hedefliyoruz. genç girişimciler olarak bizler, teknolojinin gelişim çağını göz önünde bulundurarak, öncesine ve sonrasın analiz ederek projeler oluşturuyoruz.

oluşturulan projeleri sponsor veya yatırımcılar aracılığıyla faaliyete geçirmeye çalışıyoruz. sadece bizim projelerimiz değil tüm insanlığın ihtiyaç duyduğu alanlar üzerine sizden gelen projelere de destek veriyoruz.
mecrency?
vizyon

insanların hayatlarına dokunmak, olmayan veya olan teknolojik varlıklar üzerinde ilerleme kat etmek ve bu süreçlerin sonunda başarıya ulaşmak bizi hiç olmadığı kadar memnun ediyor

ve bunu yaparken çekilen tüm zorlukların ne kadar mükemmel bir projeyi oluşturduğumuza olan inancımızı artırıyor. inanıyorum ki genç girişimcilerde varolan yılmama duygusu tüm herkesin tek kurtuluşudur düşüncesini her daim benimseyerek projelere veya sizlerden gelen tüm işlere olan aşkımız sürekli güçleniyor.

hem teorik olarak hemde pratikte gün geçtikce daha inovatif düşünce tarzı ile gelişim sağlıyoruz

hemen hemen tüm sektörlerden yola çıkarak daha gelişmiş bir dünya için durmadan çalışıyoruz.

vizyon

web tasarım, grafik tasarım ve veritabanı programlama gibi alanların dışında teknolojinin gelişmesiyle birlikte ilerde fazlasıyla varolacak hologram, vr ve yapay zeka kavramlarını sürekli görmeye başlayacağız. bizlerde bunu göz önünde bulundurarak bu teknolojik atakları zamanında yaparak toplumun daha ileri derece yaşam standartlarına sahip olmasını hedeflemekteyiz.

bu teknolojileri otomobil, mobil, ev ve ofisler gibi hemen hemen her yerde varolan tüm bu yaşantı sistemine etki edecek yazılımlar aracılığıyla gündeme getirmeyi hedeflemekteyiz. bu sistemlerin olanak sağladığı kolaylıklar ile insan hayatının daha çok sevdikleriyle beraber geçirmesi, tüm güzel duyguları fazlasıyla yaşamasını arzu etmekteyiz.

yaşadığımız bu topraklarda daha yaşanabilir bir ortamın var olabilmesi için teknolojiyide iyi anlamda kullanmak gerekiyor, hazırlanan tüm sistemlerde teknoloji kullanılırken çalışan personellerin daha perspektif bakış açısı olması zorunluluktur.

misyon
mecrency aslında?