hizmetler
grafik, web, veritabanı, promosyon
her kuruluşun bir web sitesi artık olmazsa olmazlardan.. bunun yanısıra web sitelerinizi güncel tutmakta vizyonunuza büyük etki yaratmaktadır. mecrency ekibi olarak sizin web sitelerinizi tüm incelikle hazırlayabilir veya güncel sistemlere sekronize hale getirebiliriz.
etrafımızda ki herşey bir tasarıma sahip, ve onları bize güzel kılan estetik ve renklerin uyumlu olmasıdır. bu nedenle her kuruluşun bir tasarıma ihtiyacı oluyor mecrency ekibi olarak sizlerin kurumsal kimlik, sosyal medya ve ihtiyaç duyduğunuz diğer alanar için grafik hizmetinizi karşılayabiliriz.
işletmenizin ihtiyacı olan offline veya online programların gerek web tabanlı gerekse veri tabanlı yazılım programlarını daha gelişmiş hale getirebiliriz. bununla birlikte güncel yöntemlerle programlarınızı yazarak sizlerin bu konuda ki eksiklerinizi tam anlamıyla kaldırmak istiyoruz..
promosyon hayata renk katmaktır. promosyon reklam ve tanıtımın yansımasıdır. promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir.
mecrency aslında?